Kurumsal


ASC Hidrolik A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 91.000 m² alan üzerine kurulmuş olup ilk yatırım alanı olarak 20.000 m² kapalı alana sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hizmet vermek hedefiyle ilk olarak yurt içi pazara ürün sunmaktadır. ASC Hidrolik A.Ş. sektörün yeni yüzü olarak Dünya Markası haline gelmek amacıyla mutlu çalışanlarıyla ileri teknolojiyi kullanarak kaliteyi sürekli geliştiren, çevreyi koruyan, müşteri beklentilerinin üstünde hizmet ve ürün sunmaktır.

ASC Hidrolik A.Ş., traktörlerde, tarım makinelerinde, endüstriyel iş makinelerinde ve mobil hidrolikte kullanılan alüminyum gövdeli dişli pompa ve dişli motorları, hidrolik sistemler için dişli akış bölücüleri, araç üstü ekipmanlar için ise direk PTO uyumlu döküm gövdeli dişli pompaları fonksiyonel kapak çeşitleri, şaft ve bağlantı tipleriyle uluslararası standartlarda üretmektedir.

ASC Hidrolik A.Ş. ’nin misyonu; mutlu çalışanlarla birlikte, ileri teknolojiyi kullanarak kaliteyi sürekli geliştirmek, çevreyi korumak, müşteri beklentilerinin üstünde ürün ve hizmet sunmaktır.