ŞİRKET TARİHÇE HAKKIMIZDA

Blue Ascend Hydraulics, 2007 yılında ASC Endüstri Grubu’nun bir parçası olarak kurulmuştur. Üretim tesisi olarak toplamda 91.000 m² kurulu olan işletme, 40.000 m² kapalı alanda üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretim hattı olarak, hidrolik dişli pompalar, motorlar ve akış bölücülere odaklanmıştır. Hem alüminyum hem de döküm gövdeli seçeneklerini, çeşitli şaft ve flanş kombinasyonları ile birlikte sunmaktadır.

Blue Ascend ürünü ‘’ Mobil, Endüstri ve Tarım ‘’ gibi çeşitli sektörlere hizmet etmektedir. Bu sektörlerde kalite zorunluluktur ve pompayla birlikte diğer ekipmanların zorlu koşullarda dahi kusursuz bir şekilde 7/24 görevini tamamlamak zorundadırlar.

Hidrolik sektörüne en uygun hizmeti verebilmek için, Blue Ascend Ar-Ge ekibi, standartların üstünde daha uzun ömür, daha yüksek hacimsel ve mekanik verimlilik sağlayan farklı bir üretim anlayışına sahip bir ürün geliştirip sizlerin hizmetine sunmuştur.

Blue Ascend, tüm üretim işlemlerini; dişli üretimi, gövde üretimi, ısıl işlem ve süper final işlemlerini kendi tesisinde gerçekleştirmektedir. Bunları yaparak, kalite üzerinde tam bir koruma ve istikrar sağlar.

Blue Ascend ürünlerini öne çıkaran bir diğer konu ise, kısa zamanda üretim ve teslim süreleridir. Rakiplerimize göre 2 kat, bazı projelerde ise 10 kata kadar daha hızlı teslimat yapılabilmektedir. Bu avantajları, modern makine parkuru ve gelişmiş yarı mamul stok anlayışı ile sağlamaktadır.

Blue Ascend ERP sistemine tam olarak uyum sağlayarak; hammadde, üretim süreci ve test aşamaları gibi ilk adımdan son adıma kadar tam bir izlenebilirlik sağlayarak, eksiksiz bir kalite yönetim sistemini uygulamaktadır.

English Version